Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Скала
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
21 Квітня 2019 р

Патріотичне виховання школярів

Патріотичне виховання - це сфера духовного життя,

                                                                                                      яка проникає в усе, що пізнає, робить,

                                                                                                                        до чого прагне, що любить і ненавидить людина,

                                                                        яка формується .

(В. О. Сухомлинський).

Патріотизм (від грецького “патріс”) – це любов до Батьківщини, відданість Вітчизні, народу. Але в умовах українських реалій, коли багато речей викликають у суспільстві негативне ставлення, виховувати справжніх патріотів дуже складно.

Для педагогічного колективу нашої школи патріотичний напрямок роботи був і залишається пріоритетним.

          Формування громадянина - патріота України, підготовленого до життя, з високою національною свідомістю, виховання громадян, які здатні побудувати громадянське суспільство, в основу якого були б закладені та постійно втілювалися демократія, толерантність та повага до прав людини, набуває сьогодні особливого значення. Патріотизм у сучасному розумінні– це відчуття того, що в моєму класі, школі, місті, країні все мене стосується, все залежить від мене.

Патріотичне виховання здійснюється як на уроках, так і під час позакласної роботи.

Миру бажає кожна людина на Землі. Таке  ж бажання має і колектив нашої школи.  Тому до Дня Миру 18.09 2015р. в нашій школі  під керівництвом класного керівника 7 класу Мерецької Юлії була проведена загальношкільна лінійка «Хай буде мир на всій землі.» . До проведення цієї лінійки охоче приєднувались усі учні школи, в зв’язку з тим, що ми також маємо героїв які добросовісно захищають нашу країну. Діти взяли активну участь в написанні листів, створенні малюнків, а особливо у  виготовлені плакатів на яких були прикріплені долоньки дітей з побажаннями солдатам.

Також учнівський колектив організував благодійний  збір необхідних речей солдатам і з плакатами , малюнками та листами відправили нашим односельцям.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *