Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Скала
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
21 Квітня 2019 р

Мобільний етикет

Знання і виконання Правил мобільного етикету — це ознака вихованості та високої культури спілкування абонента.

 

Правила мобільного етикету

* Мобільний телефон – хоч і багатофункціональна річ, все ж не слід використовувати його в якості магнітофону. Якщо є бажання послухати музику, використовуйте навушники, таким чином не заважаючи іншим.

* При використанні handsfree старайтесь говорити не дуже голосно, щоб не приволікати до себе зайву увагу.

* Уникайте користування багатьма sim-картами. Старайтесь більшу частину часу використовувати один номер. В такому випадку з Вами буде легше встановити зв'язок.

* Намагайтеся вимикати мобільний телефон там, де є застереження «Будь ласка, вимкніть Ваш мобільний телефон» — наприклад, у літаках чи у медичних закладах.

* Пам'ятайте, що треба переводити свій мобільний телефон у режим «без звуку» або користуватися послугою «Голосова пошта» у театрах, музеях, на виставках, у кінотеатрах. Ваш мобільний телефон не порушить дійство несподіваним гучним сигналом (рінгтоном).

* Оберіть такі рінгтони, які будуть приємні Вам, і в той же час не турбуватимуть оточуючих.

* Установіть мінімальну гучність сигналу мобільного телефону коли Ви відпочиваєте разом з іншими людьми — наприклад, у ресторані чи кафе.

* Сідаючи за кермо, вимкніть гучність телефону і не відволікайтеся на дзвінки та телефонні розмови — це робить поїздку безпечнішою. Використовуйте hands free при мобільному спілкуванні за кермом.

* Пам'ятайте про переведення Вашого мобільного телефону у режим «без звуку» або використовуйте послугу «Голосова пошта» на ділових зустрічах та переговорах, якщо немає інших домовленостей.

* Якщо під час вистави або в бібліотеці Вам терміново необхідно написати текстове повідомлення, вимкніть сигнали клавіатури.

* Знаходячись в офісі, не забувайте брати з собою мобільний телефон, навіть коли ненадовго залишаєте своє робоче місце.

* У громадських місцях: магазинах, транспорті, ліфті тощо намагайтеся розмовляти по мобільному телефону максимально тихо та коротко, щоб не заважати оточуючим своїми розмовами.

* Перебуваючи в бібліотеці, переведіть Ваш мобільний телефон у режим «без звуку», а при необхідності відповісти на дзвінок розмовляйте неголосно і по суті справи.

* Уникайте встановлення таких рінгтонів на свій мобільний телефон, які можуть образити чи збентежити оточуючих (нецензурні вислови, грубі вирази та неприємні звуки).

* Некоректно використовувати чужі мобільні телефони в своїх цілях та повідомляти їх мобільні номери третім особам без дозволу.

* Тестування власного телефону на рівень гучності рінгтонів краще здійснювати вдома, а не в громадських місцях.

* Фотографуючи або знімаючи відео на свій мобільний, поважайте приватне життя інших людей. Запитайте дозволу, перш ніж когось фотографувати або знімати.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *